Part time Ek iş ilanları, Ek iş yaparak ekstra gelir elde etmek istiyorsanız ve bunun için fazla ayıracak bir zamanınız yok ise part time işler yaparak para kazanmak isteyebilirsiniz.

Parttime ek işler ile ilgili araştırma yapmaya başladığınız zaman karşınıza bir sürü abuk sabuk iş ilanları çıkacaktır. Gerçeği yansıtmayan bu ilanlar aslında sitelerin kendilerini ön plana çıkarmaları için hazırladığı yazılardan ibarettir. En başta unutmamanız gereken konu ise herhangi bir iş bu kadar çok para kazandırsaydı neden bu işi yapmak için firmalar personel arama ihtiyacı duysun ki? Durum böyle iken yazılan saçma bir part time ek iş yazısına yüzlerce yorum yapıldığını ve herkesin dönüş yapılmadığı için sitem ettiğini görebilirsiniz. Gerçeği yansıtmayan bu tür ilanlar her zaman olduğu gibi sizin için tamamen bir zaman kaybıdır.

Evde paketleme, yorum yaparak para kazanma, anket doldur para kazan gibi saçmalıkların gerçeği yansıtmadığını bilmenizi ve bu konuda artık vaktinizi boşa harcamayacağınızı umuyoruz. Gerçek anlamda part time iş imkanı arıyorsanız, belli bir emek vermeden bir anda bol sıfırlı paralar kazanamayacağınızı bilmenizi isteriz. Bu konulara açıklık getirdikten sonra, uzun vadede nasıl bir sistem ile part time işler yapacağınızı belirteceğiz. Ancak belirteceğimiz bu sistemde hemen ilk ay çok uçuk rakamlar kazanmak istiyorsanız yazımızı okumanıza gerek kalmadan, hemen yukarıda belirttiğimiz saçmalıklara dönüş yapmanızı isteriz.

Part time ek iş fırsatı olarak size belli bir saate bağlı kalmadan, istediğiniz gün ve saatte oriflame kozmetik ile para kazanma fırsatını üstü kapalı olarak anlatacağız. Her detayı tam açıklamama sebebimiz sizin ekibimizde yer almadığınız içindir ancak kararınızı verdikten sonra ekibimize dahil olursanız bu detayları daha da açıklayıcı olarak anlatacağız. Oriflame kozmetik ile farklı çeşitlerde para kazanmak part time ek iş yapmak mümkündür. Bunlar;

  • Satış yaparak para kazanmak, Üye olursunuz ve aylık katalogtaki ürünleri çevrenizdeki insanlara anlatarak satış yapmaya, sipariş almaya çalışırsınız ve sattığınız ürün başına %30 kar kazanırsınız.
  • Üye yaparak para kazanmak, Sağlam ve uzun vade de önünüzü görmek isterseniz çevrenizdeki insanlara oriflame kozmetik fırsatlarını anlatırsınız ve ikna ettiğiniz kişileri kendi altınıza üye yaparsınız. Alt ekibinizin verdiği her sipariş için sizde komisyon kazanırsınız. Kabaca hesaplarsak 10 üye için 100 ₺, 100 üye için 1500 ₺ para kazanırsınız. Ayrıca 20’nin üzerinde üyeniz olduğu zaman komisyon tutarınız direkt olarak banka hesabınıza yatmaktadır.
  • Hem üye, Hemde satış yaparak para kazanmak, Sizlere tavsiye edeceğimiz ve uzun vade de çok kazançlı çıkacağınız seçenek budur. Çevrenizdeki insanlara veya internet üzerinde yer alan satış siteleri aracılığıyla (gittigidiyor, sahibinden, n11) hem yaptığınız satıştan, hemde bu arada bulduğunuz yeni üyelerinizin, var olan üyelerinizin verdiği siparişlerden komisyon kazanarak para kazanabilirsiniz.

Part time iş imkanı arıyorsanız ve gerçekten para kazanmak istiyorsanız sizde yukarıda belirttiğimiz adımları uygulayarak başarılı olabilirsiniz. Üyelik ve sorularınız hakkında herşey için bize sağ tarafta bulunan hızlı üyelik formu ile ulaşabilirsiniz.