Öncelikle Şubat ayında yapmış olduğumuz Muse EDT Parfum kampanyası, sitemizde yaşanan teknik aksaklık sonucu silinmiş, Yorum yapan kullanıcı bilgileri elimizde tam liste olmadığından iptal edilmiştir. Bu sebeple yaşanan bu talihsizlik sonucu Şubat Kampanyamıza Katılan Katılan katılımcılardan özür dileriz.

OriflameSiparis.com web sitemizde aylık olarak Oriflame üyeleri ve Oriflame ürünlerini kullanan kişilere yönelik yaptığımız kampanya kapsamında her ay belirli bir ürünü ay sonu yapılan belirleme sonucu sahibine ücretsiz hediye etmekteyiz. Kampanya katılımı için tek yapmanız gereken sayfa sonunda yer alan yorum bölümüne aşağıdaki bilgileri eksiksiz girerek yorumunuzu bize göndermenizdir. Kabul edilen yorumlar bizim onayımızdan geçtikten sonra bu sayfada yer alacaktır.

Kampanya Şartları

  • Çekiliş sonucu sadece 1 kişiye 1 adet Oriflame Marka Muse EDT Bayan Parfum verilecektir.
  • Çekilişe hak kazanmak için katılımcının aşağıdaki örnekte verildiği gibi bu sayfaya yorum yapması şarttır. Aksi taktirde çekilişe hak kazanmayacaktır.
  • Ay sonunda belirlenecek olan talihliye ürün 3 iş günü içinde kargo edilecektir ve Kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.
  • Her birey bu kampanyaya sadece 1 kere katılabilir.
  • Oriflamesiparis.com kampanya koşullarında bilgi vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Muse EDT Kampanyasına katılmak için Örnek Yorum Bilgisi;

Adınız, Soyadınız:

Mail Adresiniz: info@oriflamesiparis.com

Tlf Numaranız:

Kısa Açıklama: Oriflame Muse EDT Parfum kampanyasına katılmak istiyorum. İstanbul da yaşıyorum, vs.

Ayrıca yorum içinde Oriflame üyesi olup olmadığınızı belirtmeniz gerekmektedir. Örnek yorumu sayfa sonunda görebilirsiniz.

Kampanya Sonucu Kazanan Kişi

Aslı ŞENTÜRK

(İletişim Numaranız olmadığından mail adresinize bilgilendirme yapılmıştır. Lütfen site veya mail üzerinden dönüş yapınız.)