1-ORİFLAME SİPARİŞ NASIL OLUŞTURULUR

Katalog’daki her ürünün kod numarası vardır. Sizden istenen ürünlerin kod ve adetlerini kendinize liste şeklinde yazıyorsunuz. Size verilecek olan danışman kod numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yapıp kendi siparişlerinizi veriyorsunuz. Oriflame siparişi nasıl verilir, İlk siparişiniz için lütfen direktörünüzden destek alınız.

2- Oriflame Kargo Nezaman Gelir

Oriflame kargo süresi, Eğer gecikmiş borcunuz yoksa sipariş verdikten 2-3 gün içinde kargo ile teslim edilir. Ürünler yurtiçi kargo ile elinize ulaşmaktadır. Kargolar ücretsiz teslim edilir.

3- Oriflame Kargo Ücreti

Katalogdaki her ürünün bir BP puanı vardır. Toplam 150 BP puan sipariş topladığınızda kargo ücreti ödemezsiniz. 150 BP altındaki siparişlerden 6,3 TL hizmet bedeli kesilir. Ancak Oriflame ÜCRET SIFIRLAMA KODU altında her katalog dönemimde farklı bir ürünü kargo ücreti olarak belirlemiştir. Ücret sıfırlama kodunu sepetinize eklediğiniz o ay belirlenmiş olan ürünü 7 TL’ ye alarak kargo ücreti ödemek zorunda kalamazsınız. Örn. Siparişinizin 50 Bp tuttuğunu düşünelim. Sepetinize otomatik olarak 6,3 TL kargo bedeli eklenecektir. Ancak ücret sıfırlama kodunu eklerseniz sepetinize, hem belirlenen ürünü 7 TL’ ye almış olursunuz, hem de ilave kargo ücreti ödememiş olursunuz.

4- Oriflame Ödemesini Nasıl Yaparım

Siparişlerinizi isterseniz hemen kredi kartıyla tek çekim olarak anında ödeyebilir, isterseniz İŞ BANKASI’ndan otomatik ödeme talimatıyla ödeyebilir, İsterseniz de PTT ile havale yapabilirsiniz. Faturaların ödeme süresi kesim tarihinden itibaren 21 gündür.