Oriflame Kozmetik firması hakkında Oriflame sıkça sorulan sorular ve Oriflame Merak edilenler nedir diye merak ediyorsanız aşağıda yer alan bilgiler ile tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Oriflame Ailesine Nasıl Katılabilirim?

Oriflame Ailesine katılmak, Kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak yada çevrenizdeki kişilere Oriflame ürünü satmak istiyorsanız hemen sitemizde bulunan Başvuru Formunu doldurarak aynı gün içinde Oriflame Ailesine katılabilirsiniz.

Oriflame Üyesi Olmak İçin Şartlar Nelerdir?

18 yaşını doldurmuş olan her TC vatandaşı Oriflame Üyesi olmak için başvuru yapabilir.

Oriflame Üyesi Olmak Ücretlimidir?

Oriflame Üyesi veya Satış Danışmanı olmanız için sitemiz üzerinden yapacağınız tüm başvurularda sizden üyelik ücreti talep edilmez.

Oriflame Üye Olduktan Sonra Her Ay Sipariş Vermek Zorundamıyım?

Oriflame’de her ay sipariş vermek zorunlu değildir. Sipariş vermediğiniz aylarda üyeliğiniz devam eder. Ancak aralıksız 1 yıl boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz düşer.

Oriflame Sipariş Ücretini Nasıl Öderim?

Oriflame Siparişlerinizin ücreti sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 21 gün içinde herhangi bir PTT şubesinden veya anlaşmalı bankalar aracılığı ile ödenebilir. Ödeme yaparken Oriflame ödemesi demeniz veya Oriflame danışman kodunuzu söylemeniz yeterlidir. Oriflame sitesi üzerinden online olarak kredi kartınızla da ödeme yapabilirsiniz.

Oriflame Sipariş Sonrası Teslimat Süresi Ne Kadar?

Hafta içerisinde (Pazartesi-Cuma) verdiğiniz tüm siparişleriniz adresin yakın ya da uzak mesafede oluşuna göre 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Danışmanlarımız, ürünlerini teslim alırken, eğer talep ederlerse kolilerini açıp, ürünlerini kontrol etme hakkına sahiptirler. Çalıştığımız kargo şirketiyle anlaşmamız gereği, bu kontrol sırasında görevli kurye sizin kontrolünüzü beklemekle yükümlüdür.

Oriflame Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?

Oriflame Danışmanı iseniz Kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimle alabilirsiniz. Oriflame’ın Danışmanlarına özel indirim ve promosyonlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin; zaman zaman danışmanlara hediye ürünler gönderilmektedir.Size verilmiş olan bu ürünü isterseniz kullanabilir,isterseniz satabilirsiniz.Ayrıca gönderilecek ürünlerde fiyat sınırı yoktur kimi zaman pahalı ve popüler olan ürünleri de hediye olarak alabilirsiniz. Oriflame hayata yepyeni bir pencereden bakmanızı sağlar.Kendi paranızı kazanırsınız ve işinizi dilediğiniz saatlerde yapabilirsiniz. Bütün çalışma planınızı ve kazancınızı kendiniz belirlersiniz. Yeni bir sosyal çevre kazanır, güzellik eğitimlerinden faydalanabilirsiniz. Hem sosyalleşir hem güzelleşirsiniz.

Oriflame Ürünlerinde İade Şartları Nelerdir?

Satın almış olduğunuz ürünleri herhangi bir nedenden ötürü 3 kampanya içinde iade edebilirsiniz. Kanunen 7 gün olan iade süresi, Oriflame’de 3 kampanya boyunca uygulanmaktadır. Ürünleri satın almış olduğunuz kampanya dahil, 3 kampanya içinde geri iade edebilirsiniz.

Oriflame Seviyeleri ve Kazanç Oranları Nasıldır?

Oriflame Kariyer Seviyeleri ve Kazançları %3 Seviyesi, Oriflame başlangıç seviyesidir. BV: Üzerinden performans iskontosu hak kazanacağınız değer. %3 :200 BP sipariş toplamında : 6,04 TL %6 :600 BP sipariş toplamında : 36,26 TL %9 :1200 BP sipariş toplamında : 108,79 TL %12:2400 BP sipariş toplamında : 290,10 TL %15:4000 BP sipariş toplamında : 604,38 TL %18:6600 BP sipariş toplamında : 1196,67 TL %21:10000 BP sipariş toplamında : 2115,33 TL Bu kazanç tablosuna ayrıca satış karı eklenmemiştir. Ayrıca daha üst kazanç seviyeleri eklenmemiştir.

Oriflame BP, BV ,GDF, TF Nedir?

BP Başarı Puanı (Her ürünün BP karşılığı fiyat listesinde mevcuttur). BV Üzerinden performans iskontosuna hak kazanacağınız değer. GDF KDV’li alış fiyatnız/tutarınız. TF Önerilen tüketici fiyatı

Oriflame Ürünleri Türkiye de Yasalmı?

Oriflame Doğal İsveç kökeninden gurur duymaktadır. Bu amaçla, güvenlik, çevre ve etik sebepler dolayısıyla, yasal olarak kabul görse dahi pek çok bileşeni ürün formüllerinde kullanmaz. Ayrıca, ürünlerimiz CMR (kanserojen, mutajen ve üreme açısından tehlikeli) olarak sınıflandırılan maddeleri de içermez. Oriflame proaktif bir yaklaşımla, bileşenlerin kullanımı ile ilgili tüm bilimsel çalışmaları düzenli olarak yakından takip eder ve tüketici şikayetlerini inceler. Tüketiciler açısından zararlı ve riskli olabileceği endişesi taşınan bileşenleri kullanmaktan vazgeçeriz. Oriflame müşterilerimiz, ürünlerimizde kullandığımız tüm bileşenlerin, Avrupa ve uluslararası kozmetik düzenlemeler ile tamamı ile uyum içinde olduğuna emin olabilirler. Ürünlerimiz sıkı güvenlik kurallarına bağlı olarak ve dolayısıyla insan sağlığı için herhangi bir risk taşımayacak şekilde geliştirilirler. Oriflame Kozmetik, şirket politikası olarak tüm bileşen ve formülleri için, global olarak kabul gören Avrupa Birliği Kozmetik Direktifi 76/768/EEC en son değişikliklerine ve Amerikan FDA güvenlik gerekliliklerine uyumlu hareket eder. Hammaddelere yönelik olarak Uluslarası düzenlemelerle belirlenen düzenlemeler, emniyet değerlendirmeleri, iyi imalat uygulamaları, bileşen listeleri, etiketleme gereksinimleri, ürün talepleri, Ürün Bilgi Dosyalarının kontrolü ve bu bilgilerin arşivlenmesi, Dublin, İrlanda’da bulunan Ar-Ge Merkezimiz tarafından gerçekleştirilir.

Oriflame Daha Detaylı Bilgiyi Nereden Alabilirim?

Oriflame Hakkında tüm merak ettikleriniz için 7/24 bize iletişim formunu kullanarak ulaşabilirsiniz.