Oriflame Mart Hoşgeldin Kampanyası, Oriflame Kozmetik ailesine yeni katıldıysanız yada katılmayı düşünüyorsanız bu hediyeler tam siz göre. Oriflame Mart ayı Hoşgeldin Hediyeleri kapsamında aşağıda detayları verilen ürünlere sizlerde sahip olabilirsiniz.

1.Adım; Mart ayı içerisinde kayıt olarak 100 BP sipariş vermeniz halinde Nisan ayında yapacağınız siparişler ile Oriflame Güzellik Setine sadece 11,99 ₺ sahip olabilirsiniz. Bu Kampanyadan yararlanabilmek için Mart ayında ilk defa Oriflme üyesi olmanız gerekmektedir.

2. Adım; Mart ayında yeni üyelik açarak yukarıda belirtilen 1. Adımı geçen üyeler, Nisan Ayında 100 BP sipariş vermesi halinde Mayıs ayında vereceği siparişlere Elvie EDT Parfüme sadece 11,99 ₺ sahip olacaktır. Bu ürünü almaya hak kazanmak için Mart ayında 100 BP sipariş vererek 1. Adım şartlarını tamamlamış olmalısınız.

3. Adım; Mart ayında üye olarak her 2 adımı da geçen oriflame üyeleri, Mayıs ayında vereceği 100 BP toplamındaki siparişlerine Voyager Edt Parfüme sadece 11,99 ₺ sahip olacaktır. Voyager EDT sahip olmanız için her 2 adımı da tamamlamış olmanız gereklidir.

Mart ayında sunulan Oriflame Mart Hoşgeldin Kampanyası 3 adımdan oluşmaktadır. Her bir adımı ayrı ayrı olarak tamamlayan Mart ayında orfilame üyesi olan yeni üyeler bu hediyelerden yararlanabilmektedir. Daha Önce aktif olarak Oriflame Üyesi iseniz bu kampanyadan faydalanamazsınız. Yukarıda sunulan Oriflame Hoşgeldin hediyelerine sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayarak hemen orfilame üyeliğinizi açabilir, bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.