Bir Oriflame Danışmanı olabilmek, Oriflame Kariyer Yapmak için gereken şartlar nelerdir?

  • Oriflame’e isteyen herkes katılabilir. Birçok farklı geçmişten herkes Oriflame’de çalışarak başarıyı yakalamıştır. Kendi işinizi kurmanız için çok nadir bir fırsat sunmaktayız. Ve bu iş için gereken tek yatırım işe bağlılığınız ve tutkunuzdur.

Nasıl başlayabilirim?

  • Yeni başlayan bir Satış Danışmanı olarak, size koçluk ve rehberlik edecek, yardımcı olacak daha tecrübeli danışmanlarınız olacaktır. Koçunuz size Oriflame’i tanıtacak ve başlangıçta gerekli olan her türlü bilgiyi sizinle paylaşacaktır. Yeni başladığınızda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi içeren bir işe Başlangıç Seti de alacaksınız.

Nasıl para kazanabilirim?

  • Oriflame’de para kazanmanın iki yolu vardır. Güzellik Danışmanı olarak indirimli fiyattan sipariş verdiğiniz ürünleri katalog fiyatından müşterilere satarsınız. Ayrıca, diğer insanları da Oriflame ailesine davet ederek satış yapan bir ekip kurduğunuz takdirde buradan da ek bir gelir elde edersiniz.

Ne kadar zaman harcamalıyım?

  • Ne zaman ve ne kadar çalışmak istediğinize kendiniz karar verin. Tüm zamanınızı bu işe adamak veya boş zamanlarınızda ek gelir sağlamak size bağlıdır. Açılış saati olmadığı için size uyan bir şekilde zamanınızı ayarlayabilirsiniz.

Oriflame Güzellik Danışmanı Olmak

  • Güzellik Danışmanlarımızdan biri olarak, kendiniz ve aileniz için aldığınız güzellik ürünlerinde tasarruf edebilirsiniz. Yaptığınız satışlardan kâr elde edebilirsiniz ve diğerlerini de takımınıza davet ederek toplam grup satışından da para kazanabilirsiniz. Birçok danışmanımız Güzellik Danışmanlığını tam zamanlı bir iş olarak görüp kariyerlerinde başarı elde ederken; diğerleri de boş zamanlarında ek gelir elde etmek için ürünlerimizi satmayı tercih ettiler. Hangisini seçerseniz seçin, bize katılmanızdan mutluluk duyacağız.