Oriflame Ford Fiesta Kampanyası | Oriflame Araç Kampanyası

Kasım ayında yayınlanan Oriflame gazetesi ‘nde tüm oriflame üyelerini büyük bir süpriz bekliyor. Her 100 TL sipariş veren Oriflame üyelerine 1 çekiliş hakkı verilmektedir. Ne kadar çok sipariş okadar fazla çekiliş hakkı elde etmenizi sağlayacaktır.

Kampanya 1-30 Kasım arasında verilen siparişlerde geçerli olup, hediye sahipleri Ocak ayında yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Kampanya kapsamında verilecek hediye ürünler:

  • 1 adet ford fiesta araba
  • 10 adet iphone 6 Plus
  • 100 adet ipad mini Tablet
  • 1000 adet Elvie EDT Parfum

Sizde bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız ve henüz oriflame üyesi olmadıysanız buraya tıklayarak üyeliğinizi ücretsiz gerçekleştirebilir ve size özel ilk üyelik hediyenizi alabilirsiniz.

Kampanya katılım Koşulları

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur, 19.03.2016 tarihine kadar saklayınız.
Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 19.10.2015 tarihli ve 40453693-255.01.02/3073-7399 sayılı izni ile ORIFLAME KOZMETİK ÜRÜNLERİ TİC. LTD.ŞTİ. tarafından gerçekleştirilmektedir. Kampanya, Türkiye genelinde, 01.11.2015 (Saat 10:00)-30.11.2015 (Saat 22:00) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, www.oriflame.com.tr (ücretsiz) internet adresinde kampanya süresince toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan (alışveriş sonrasındaki kesilen fatura üzerindeki her 100 TL için 1 çekiliş hakkı) Oriflame danışmanlarına fatura bilgileri üzerinden (fatura no, fatura tarihi, ad-soyad, adres) çekiliş hakkı verilecektir. (18 yaş üzerinde isteyen herkes ücretsiz olarak Oriflame danışmanı olabilir).
Kampanya sonunda yapılacak çekilişle; 1 kişiye 46.165,00 TL değerinde Ford Fiesta Trend X 5 K 1.25i 85PS ESP 2015 model otomobil, 10 kişiye 3.099,01 TL değerinde Apple iPhone 6 Plus 16 GB Space Gray Cep telefonu (Hat+Kart Hariç), 100 kişiye 899,01 TL değerinde Apple iPad Mini Retina Display Wi-Fi 16 GB Tablet PC ikramiyesi verilecektir.
Ayrıca, aynı kampanya kapsamında, kampanya sonunda toplam katılanlar arasından ayrıca yapılacak şirket çekilişiyle; 1000 kişiye 67,50 TL değerinde Elvie Eau de Toilette Parfüm hediyesi verilecektir. Şirket çekilişi hediyesi, ilgili yönetmeliğin 2/f maddesi gereği, MPİ izin kapsamı dışında uygulanmaktadır. Şirket çekilişinde hediye kazananlar, kampanya internet sayfasında duyurulacaktır. Hediyeler, kazananlara ücretsiz sunulacaktır.
Çekiliş 29.01.2016 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 03.02.2016 tarihinde Birgün Gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Posta ulaşımında meydana gelebilecek aksamalardan ve gecikmelerden Oriflame Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.
İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 18.02.2016 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 04.03.2016 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslim tarihi 19.03.2016 tarihine kadardır. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
Kampanya sadece Oriflame danışmanlarına yöneliktir (18 yaş üzerinde isteyen herkes ücretsiz olarak Oriflame danışmanı olabilir). Kampanyaya www.oriflame.com.tr internet adresi üzerinden katılım ücretsizdir. Danışmanlar tarafından kayıtta ve katılımda sunulan bilgilerin günceliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Kampanya suresi içindeki satın alımı yapılarak faturası düzenlenen siparişlerden, fatura tarihinden itibaren 30 günlük iade suresi içerisinde iadesi yapılan alımların faturalarına çekiliş hakkı verilmez. İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur. Faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
Oriflame Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti. ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. ÖTV ve KDV hariç, diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. İkramiye görselleri temsilidir. İkramiyeler, yasal metinde belirtilen özellikte sunulacaktır, herhangi bir seçim yapılamaz. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.