Oriflame hakkında çevrenizden yada internetten az çok bilgi sahibi oldunuz ve artık sizde kendi ürünlerinizi almak yada ürün satışı yapmak için oriflame uye olmak istiyorsunuz. İşte bu aşamada sırasıyla nasıl başarılı bir danışman olacağınızı anlatalım

Oriflame uyelik nasıl Yapılır, Oriflame nasıl uye olabilirim

İlk adım olan oriflame uyelik için öncelikle buraya tıklayarak oriflame uyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Form bilgileriniz bize ulaştığında Danışmanınız size en kısa sürede ulaşarak şifre ve giriş bilgilerinizi verecektir.

Oriflame Katalogu Nasıl Alınır, Oriflame ücretsiz Katalog nasıl alabilirim

Uyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra ilk kataloğunuz aynı gün adresinize kargo ile gönderilmektedir. Tüm siparişlerinizde oriflame ürünlerinizle birlikte oriflame kataloğu da size ulaşmaya devam edecektir.

Oriflame Ekip Kurmak, Oriflame Satış Yapmak

Oriflame her yaşam tarzı için uygundur. İster ekstra kazanç sağlamak, isterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin, Oriflame sizin için uygundur! Tam zamanlı ya da yarı zamanlı da çalışsanız; iş sahibi, evden çalışan biri, öğrenci, emekli veya evde çocuk yetiştiren bir ebeveyn de olsanız, çalışacağınız saatleri siz belirleyerek kendi patronunuz olabilirsiniz! Her ay elde edeceğiniz gelirin miktarını siz belirlersiniz. Bu tamamıyla ne kadar çaba harcadığınıza bağlı. Seçkin ürünlerimizden faydalanırken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışacak ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Uluslararası seyahatler, önemli etkinliklere katılım ve elde ettiğiniz başarılar sonucunda takdir edilip ödüllendirilme hakkı kazanma şansınız var. Ayrıca çoğunluğu tamamen ücretsiz olan eğitimler ve etkinlikler sayesinde, kişisel ve mesleki gelişim fırsatına sahip olacaksınız. Hiçbir maddi risk almadan, sürekli olarak güzellik ve moda akımları hakkında bilgi edinebileceksiniz. Yeni başlayan bir Güzellik Danışmanı olarak, size rehberlik edecek, sizden daha deneyimli bir sponsorunuz olacak. Sponsorunuz size Oriflame’i tanıtacak ve işe başlamanız için gereken tüm bilgileri anlamanıza yardımcı olacak.

Oriflame ile para kazanmak mümkünmü?

Oriflame ile para kazanmak her şekilde mümkündür. Çevrenizdeki kişilere satış yaparak her üründen %30, alt ekibinizi kurarak ise ekibinizin yaptığı her satıştan komisyon, iskonto sağlayabilirsiniz. Biz oriflamesiparis.com olarak tüm alt ekibimize büyümesi ve para kazanması için tüm desteği sunmaktayız. Sizde ailenizin ve sevdiklerinizin yanında olarak belirli saatlere zorunlu çalışmadan para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendinize güvenmek…