Organik Makyaj Ürünleri, Sıklıkla kullanılan Kozmetik ve Makyaj ürünlerinin içerdiği kimyasal maddeler ve içerikler zaman içinde cildinize ve vücudunuza zarar verebilmektedir. Yüzünüze uyguladığınız makyaj ürünleri, saç boyanız, şampuan ve saç bakım ürünleriniz hatta elinize sürdüğünüz kremler bile kimyasal maddeler içermektedir. Bu konuda bir genelleme yapacak olursak market raflarında satılan ürünlerin hepsi kimyasal içeriklere sahiptirler.

Doğal, katkısız, organik diye satılan raflarda sunulan ürünlerin hepsinin raf ömrü uzun olduğundan hiç bir kimyasal içerik yoktur diyen bir ürün de bile katkı maddesi olduğu unutulmamalıdır. Daha açık konuşmak gerekirse gözünüzden bile sakındığınız çocuğunuz için bile kullandığınız şampuanlar da kimyasal bulunmaktadır. Bu sebeple kendiniz ve ailenize kullanacağınız ürünleri iyi seçmeniz ve öncelikle içeriğini bilerek içinize sinmesi gerekmektedir. Sizlere bu konuda tavsiye etmekte gurur duyduğumuz organik oriflame ürünleri hakkında kısaca bilgi vermek isteriz.  Oriflame kozmetik ürünleri aylık bazda sipariş üzerine veya stok üzerine satışa sunulduğundan raf ömrü bulunmadığı gibi, tüm ürünler oriflame depolarında en fazla 2 ay kalmaktadır. Bu süre içinde satılmayan ürünler oriflame tedarik firmalarına geri iade edilir ve tekrar aynı üretim barkoduna sahip ürünler satışa sunulmaz. Oriflame kozmetik firması da bu konu da müşterilerine aldıkları ürünü bekletmeden en fazla 1-2 ay arasında kullanarak tüketmelerini tavsiye etmektedir.

Sizler de organik veya katkısız kozmetik ürünleri kullanmak istiyorsanız, oriflame kozmetik ürünleri kullanarak bu deneyimi yaşamanızı öneririz. Herhangi bir sipariş zorunluluğu olmadan sadece kendi ürünlerinizi almak için oriflame üyesi olmak isterseniz, sağ tarafta bulunan hızlı üyelik formunu doldurabilirsiniz.