SİTEMİZDE TEMİZLİK İŞİ, ÇOCUK YAŞLI BAKIMI VS. GİBİ İŞ İMKANI VERİLMEMEKTEDİR. LÜTFEN BU KONUDA TALEP GÖNDERMEYİNİZ.

Evlere Ek İş fırsatları arıyorsanız boş zamanlarınızı değerlendirerek evinizde veya çevrenizde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Sizde eve ek iş fırsatlarıyla ilgileniyorsanız lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Öncelikle ek iş arama nedenimizin başında eşimize ve ailemize destek olmak, var olan aile yaşantımız veya çocuğunuz olduğu için çalışma imkanınızın bulunmamasından dolayıdır. Bu tür sebeplerle kendinizce arayışlara girerek az da para kazanarak kendinizi yönde tatmin etmeniz gereklidir. Sizde eğer bu yazımızı okuyorsanız öncelikle kullandığınız arama motoruna eve ek iş, evlere ek iş gibi terimler yazarak bize ve birçok eve iş gönderen siteye rastlamışsınızdır. Bu kapsamda size açıkça şunu belirtmek isteriz ki, Evlere Ek İş gönderen firma ilanı gibi yazılar yazarak, bu yazı sayfanıza yorum yapmanızı, adres, telefon, mail bilgisi göndermenizi ve bu bilgiler geldikten sonra eğer olur ise size dönüş yapılacağı ve evinize ek iş ürünleri gönderileceği belirtilmektedir. Sizde bu iş bu kadar kolaymıydı diyerek hemen oraya yüzlerce yorum yapan kişiler gibi yorum yaparsınız. Ancak beklersiniz, sabredersiniz, bu işte belki kota dolmuş diyerek diğer eve ek iş ilanları’na yorum yaparsınız ve yine beklersiniz, daha çok beklersiniz!!!

Yukarıda da anlatmaya çalıştığımız gibi bir çok insan bu şekilde ek iş alacağını veya evine ek iş gönderileceğini sanmaktadır. Ancak burada bilmediğiniz birşey vardır, oda aslında bu yazıların ve ek iş ilanlarının gerçekle hiçbir alakası olmadığı ve tamamen uydurma yazılar olduğudur. Peki eğer gerçek buysa neden böyle birşey yapılsın niye o siteler de sürekli evlere ek iş adı altında onlarca yazı yazılsın ki dediğinizi duyar gibiyiz. İşte kurnazlık burada başlamaktadır. Bu şekilde belirttiğimiz birçok site bu yazılar ile sizin sırtınızdan para kazanmaktadır. Çünkü bu sitelerde google reklamları yerleştirilmiş ve siz o siteye tıkladıkça yorum yaptıkça bu site sahipleri google den para kazanmaktadır. Kurulan bu tezgahın tek amacı sizlerde de olduğu gibi bu site sahiplerinin para kazanma istemesindendir. Ve açıkça tekrar belirtiyoruz o yazılan yazılarda ki gibi bir ek iş fırsatı yada evinize ek iş gönderen bir firma şu bu yokturdur.

Yazımızı buraya kadar okuduysanız ve oynanan oyunu anladıysanız, ancak sizin halen bir ek işe ihtiyacınız olduğunu ve bu aşamada ne yapabilirim diye soracak olursanız bunu da bir kaç cümle de açıklayalım. Gerçek anlamda ek işe ve para kazanmaya ihtiyacınız varsa öncelikle bilmeniz gereken emek vermeden, sabretmeden para kazanamayacağınız gerçeğidir. Eğer buraya kadar bizimle aynı düşünce de iseniz lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurun ve size gerçek anlamda nasıl para kazanacağınızı sizi arayıp bilgilendirelim. Sadece bayan ve ev hanımlarının gönderdiği talepler dikkate alınacaktır.

İşimizin kısaca tanımı Oriflame Kozmetiktir ve sadece T.C. Vatandaşları yararlanabilir. 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

İletişim Numaranız