EDP Kalıcı Parfum, Fransızca da parfüm suyu, parfüm özü anlamına gelmektedir. Bugüne kadar kullandığınız edt parfümlerin aksine kokusu günlerce hatta yıkandıktan sonra bile çıkmayan gerçek parfüm özlerinden oluşan kokular edp parfümler‘dir.

EDP parfum ve EDP Deodorant kalıcı kokuları ve Kullanılan esans özleri sonucu kullanıma sunulmaktadır. İçeriğinde bulunan çiçek, meyve ve bitki özlerinin tohumlarından gerçek katkılar alınarak yapılacak parfüm esansına karıştırılmaktadır. Birçok aşamadan oluşan EDP Parfümlerin meydan gelmesi çok meşakkatli bir süreç olduğundan bu nedenle bu ürünlerin fiyatı da diğer ürünlerin fiyatından oldukça yüksektir. Piyasa da birçok markanın EDP Parfum adı altında ürünleri bulunmakta olup, gördüğünüz, her şişenin üstünde edp yazan parfüm bildiğiniz sprey kokudan başka birşey değildir. Ülkemizde maalesef parfum kullanımı bilinçsizce olduğu için insanımız her iyi denilen yada her pahalı olan ürünü kaliteli sanarak satın almakta ve kullanmaktadır.

EDP Kalıcı Parfum konusunda öneriye ihtiyacınız varsa sizlere Oriflame kozmetik ürünleri arasında yer alan bay ve bayan edp parfumleri önerebiliriz. Ürün kalitesi yanında piyasa da satışa sunulan ürün fiyatıyla da birçok kitleye hitap eden oriflame edp parfumleri, gerçek anlamda kullanacağınız kalıcı parfumlerin başında gelmektedir. Sizde dilerseniz aşağıda yer alan edp parfüm ürünlerini inceleyerek hemde oriflame kozmetiğe üye olarak ekstra %30 indirimli satın alabilirsiniz.

Oriflame EDP Parfum Ürünleri için lütfen Tıklayınız.