Avon Üyelerine Özel Kampanya, Marketing sistemin gelişmesiyle beraber Ülkemizde katalog satışlı ürünlere talep her geçen gün artmaktadır. Bu sebeple yeni katılımcılar Avon kozmetik firmasında üye olan satış danışmanları beklenilenin aksine para kazanmada zorluk çekmektedir.

#avonüyelereözel

#avonparakazanma

#avonaltekipkazancı

Katalogtan satış yaparak para kazanma odaklı olan bu sistemlerde, Satıştan çok alt ekip kurmakta bir okadar önemlidir. Alt ekibinizin yaptığı satışlarda komisyon almanız ve seviye atlayarak maaşa bağlanmanız, isteğe dayalı bağkur yapmanız bile bu seçeneklerin arasındadır. Eğer sizde Avon kozmetik üyesiyseniz ve daha fazla kazarak kaliteli ürünler kullanmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Halihazırda avon temsilcisiyseniz, alt ekibiniz varsa size müthiş bir fırsat sunuyoruz. Kendiniz ve alt ekibinizi Oriflame kozmetiğe taşıyarak, her aktif üyeniz için parfüm hediyesi ve kişi başı para ödülünüzü bizden alabilirsiniz. Böylelikle hem ekibiniz bizden hoşgeldin hediyeleri hemde oriflame den ilk 3 ay hediyesi alabilir.

Ekibinizle beraber oriflame kozmetiğe geçiş yaptığınızda, alt üye sayınız 25 olduğunda yada toplamda 1 katalog süresi içinde 2400 BP siparişi tamamlarsanız hemen ilk ay paranızın Banka hesabınıza yatmasını sağlayarak, diğer aylarda üye desteği sunarak direktör olmanıza yardımcı oluyoruz. Avon kozmetik gibi katı kuralları olmayan ve tamamen doğal ürünlere sahip olan oriflame kozmetik ile düşündüğünüzden fazla para kazanacağınızın ve senede 2 defa tamamen ücretsiz yurtdışı gezilerine gidebileceğinizin garantisini veriyoruz.

Sizde bu fırsatlardan hemen faydanlanmak isterseniz alttaki linke tıklayarak üyelik talebinizi bize iletebilir, hem sizi hemde ekibinizi aynı gün ücretsiz oriflame üyesi yapabiliriz.

Unutmayın, Para Kazanmak Ekip İşidir.

Oriflame Kayıt Formu