Welness Zayıflama Ürünleri, Oriflame kozmetik ile Türkiye de satışa sunulan oriflame Welness Zayıflama Ürünleri ile hem zayıflayabilir, hemde kilo alabilirsiniz. 3 Farklı aroma da sunulan welness toz içeçek ürünleri, size kullanırken farklı ve güzel bir tat almanızı sağlamaktadır.

Paket içeriğindeki ürün günde 2 defa kullanmanız halinde 1 ay boyunca yeterli gelmektedir. Düzenli kullanım ile tavsiye edilen kullanım zamanı 2 aydır. 2 ay boyunca ister su ile karıştırarak ister de süt ile karıştırarak kullanmanız halinde zayıflamak istiyorsanız zayıflar, kilo almak istiyorsanız kilo aldığınızı açıkça görebilirsiniz. Welness ürünlerinin size istediğinizi vermesi için dikkat etmeniz gereken husus, Eğer kilo almak istiyorsanız ürünü günde iki defa tok karnına (yemek sonrası), kilo vermek istiyorsanız ise günde iki defa aç karnına kullanmanız gerekmektedir. Belirtildiği gibi kullanırsanız istediğiniz gibi kilo alabilir veya zayıflayabilirsiniz.

Bu konuda biraz daha detay vermek gerekirse yıllardır kilo almak için kullandığım hiç bir ürün bana kilo aldıramadı yada ben beceremedim. Ancak oriflame welness ürününü kullandıktan sonra 3 ay sonunda tam 7 kilo aldığımı gördüm ve bu benim isteğimi fazlasıyla karşıladı. Size de tavsiyem eğer bu ürünü kullanmaya karar verirseniz en önemli detay ürünü hergün aynı saat aralığında kullanmanızdır. Örneğin bugün sabah 9, akşam 6 gibi ürünü kullandıysanız, hergün aynı saatlerde kullanmaya özen göstermelisiniz. Aksi taktirde kendinize değil ürüne bahane bularak ne istediğinize kavuşursunuz ne de verdiğiniz paranın karşılığını alabilirsiniz.

Oriflame welness zayıflama ürünleri 3 farklı aromada satışa sunulmaktadır. Vanilyalı welness, çikolatalı welness ve son olarak çilek aromalı welness bulunmaktadır. Welness ürünleri ni kullanmak için ayrıca karıştırıcı kabı ve saklama kabı da satışa sunulmaktadır. Bu sayede dışarda veya spor yaparken de welness ürünlerini kullanabilirsiniz.

Welness ürünleri hiçbir zaman indirimli satılmaz ve sabit fiyat olarak 74,90 ₺ satışa sunulmaktadır. Bu ürünü indirimli olarak 55,90 ₺ almak istiyorsanız sitemiz üzerinden kayıt olmanız gereklidir. Kayıt işlemleriniz için sağ tarafta bulunan hızlı kayıt formunu kullanabilir, site üstünde yer alan iletişim numarasından talebinizi iletebilirsiniz.