Oriflame Parfümleri, Oriflame kozmetik ürünlerini arasında en çok satan oriflame erkek parfüm ve oriflame bayan parfüm ürünleri yer almaktadır. Kendine has kokuları ve kalıcı olması sebebiyle çokça tercik edilen oriflame parfümleri, uygun fiyatlarla katalogtaki yerini alıyor.

Düşünecek olursak bayan yada erkek farketmeksizin aylık olarak parfüm ve kokulara çokça para öderiz. Özellikle de marka takıntınız varsa aylık en az 200-300 ₺ parfüm için para harcarsınız ve daha ay sonu gelmeden parfümünüz biter. Oriflame kozmetik firmasının sunmuş olduğu en çok tercih edilen parfümler size bu yazımızda ayrıntılı olarak sunulacaktır. Sizde eşsiz kokulardan vazgeçemiyor ama çok fazla da para harcamak istemiyorsanız aşağıda sunulan oriflame parfümleri sitemiz üzerinden kayıt olarak %30 – %40 indirimli alabilirsiniz. Üyelik için lütfen sağdaki hızlı üyelik formunu yada üst bölümde bulunan oriflame ücretsiz üyelik sayfasını doldurunuz.

Oriflame en çok kullanılan parfümler

1- Giordani Gold Erkek Parfüm

giordani gold parfüm

 

Oriflame kozmetiğin yeni satışa sunmuş olduğu, giordani gold erkek parfüm, eşsiz ve kalıcı kokusuyla ilk ayda zirveye oturmuş durumda. Bergamot ve karabiber özleri içeren parfümü mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz.  Katalog fiyatı 102,90 ₺ ve İndirimli Fiyatı 64,90 ₺ olan giordani gold man parfüm’e sitemizden üye olursanız 64,90 ₺ üzerinden %30 indirimle 46 ₺ sahip olabilirsiniz.

 

 

 

2- Giordani Gold Essenza Bayan Parfüm

giordani gold essenza bayan parfüm

 

Etkisi ve kalıcılığı 3 kat arttırılarak tekrar satışa sunulan giordani gold bayan parfüm, katalog ürünleri arasında oriflame bayan parfümleri sıralamasında ilk sırayı alıyor. Bir kadına alınabilecek en güzel koku olarak listemize aldığımız giordani gold essenza bayan parfüm’e sitemizden üye olarak sadece 54,90 ₺ sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

3- Excite Force erkek Parfüm

Excite Force erkek Parfüm

Sıradışı kokusu ve kalıcı etkisiyle sürekli kullanmak isteyeceğiniz excite force parfüm, erkek parfümlerinde listemizde 2. sırayı alıyor. Eğer erkek arkadaşınıza yada sevgilinize parfüm almak istiyorsanız kesinlikle oriflame erkek parfümleri arasında en iyiler arasında yer alan excite force erkek parfümü seçin. Sitemizden üye olarak bu ürüne 36,90 ₺ sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

4- Be The Legend Erkek Parfüm

Be The Legend Erkek Parfüm

 

Be The Legend Erkek Parfüm, içeriğinde bulunan tonka fasulyesi ve deri özleriyle oriflame erkek parfümleri listemizdeki 3. sırayı almayı hak ediyor. Katalog fiyatı 81,90 ₺ olan oriflame erkek parfümüne sitemizden üye olarak 32,90 ₺ sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

5 – Amber Bayan Edp Parfüm

Amber Bayan Edp Parfüm

 

Amber Bayan Edp Parfüm, tütsü ve menekşe özlerinin bir araya gelmesiyle oluşan kalıcı kokusuyla baştan çıkaran etkisi ile oriflame bayan parfümleri arasında bayan sıralamasında listedeki 2. sırasını alıyor. Katalog fiyatı 46,90 ₺ olan amber bayan parfüm sitemizden üye olarak 32 ₺ sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

Bu yazımızda sizlere en çok tercih edilen ve birebir test ettiğimiz 5 adet oriflame en çok tercih edilen parfüm ürünlerini belirttik. Bu ürünlerden hangisini alırsanız alın kesinlikle pişman olmayacağınızı bilmenizi isteriz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi tüm bu ürünlere %30 indirimli sahip olmak ve dilerseniz sipariş ettikten sonra 21 gün sonra ödemenizi yapmak isterseniz sitemiz üzerinden üyelik talebi göndermeniz yeterlidir.