Günümüz Koşullarında her aile bireyinin çalışarak yada ek işler yaparak Aile bütçesine katkı sağlamak istediği görülmektedir. Para kazanmak ve sabit bir işte çalışmak ilk bakışta cezbedici gelsede, Çocuklu ailelerde bir sorunu da beraberinde getirmektedir. Aylık gelir elde etmek için belirli mesai saatlerine bağlı kalmanız ve bu aşama da çocuğunuzu ve ailenizi  kendinizden mahrum bırakarak, herşey daha iyi olacak derken sorunlar artmaya başlamaktadır.

     Öncelikle belirtmek isteriz ki hemen para kazanarak bir anda zengin olmayı hayal ediyorsanız yazımızın devamını okumanıza gerek yoktur. Hemen sayfamızı kapatarak yeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Ancak verdiğiniz emeğin karşılığını almak, günde bir kaç saatinizi ayırarak çevrenizdeki kişilere işinizi anlatarak para kazanmak istiyorsanız lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

İşimizin adı Oriflame Kozmetik!

Şimdi diyebilirsiniz, ya ben bunu biliyorum yada duydum. Bana ne kazandırabilirki, kime satış yapacağım. Maalesef kulaktan dolma bilgilerle bu güne kadar uzak durduğunuz işimizi size tüm detaylarıyla anlatacağız ve gerçekleri kazanarak göreceksiniz.

Oriflame Kozmetik Dünya çapında 60 ülkede katalogtan ürün satışı yaparak süre gelen bir kozmetik devidir. Ürünlerinin bir çoğu doğal ve katkısız, stoksuz olarak satışa sunulmaktadır. Bir evin tüm ihtiyacı olan ürünlerin hepsine geniş ürün çeşitleriyle hitap etmektedir.

Evet azda olsa işimizi anlattıktan sonra size nasıl bir kazanç sunduğunu anlatalım. Açıklamaya geçmeden önce bilmenizi isteriz ki, Türkiye de aylık kazanç sağlayan en başarılı ilk 10′ da yer alan  iş kadınlarından biri Oriflame kadınıdır. 7 sene önce bu sisteme dahil olan oriflame kadını aylık 200.000 usd üzerinde kazanç sağlamaktadır.

Oriflame ile nasıl kazanılır?

  • Tavsiye etmediğimiz ancak bir kazanç sistemi olarak karşımıza çıkan katalog ürün satışı ile kazanç elde etmektir. Şöyle ki, her ay katalogta yer alan ürünleri katalog fiyatı ile çevrenize satıyorsunuz ve satış tutarınız üzerinden %30 pirim kazanıyorsunuz.
  • 2. kazanç modelimizde ise üyelik sistemi (alt ekip) dediğimiz sistem yer almaktadır. Bu sistem size orta vade de çok fazla kazanç getirecek ve sağlam ilerleyebileceğiniz biz model olmakla beraber bizim tavsiyemiz de bu yönde ilerlemenizdir. Bu sisteme göre siz ve sizin altınıza üye yapacağınız herkesin aylık kendi ihtiyaçlarını alması para kazanmanız ve hızla ilerlemeniz için yetecektir. Kaba bir hesap yapacak olursak, altınızda 5 üye olduğunu varsayalım, 5 üyenizin de bir katalog dönemi süresince ürün siparişi verdiğini varsayalım. Ortalama kazancınız kendi girdiğiniz ürünlerden %30+5 üye siparişi toplamında ortalama 100-150 ₺ Pirim kazanırsınız. Altınızda olan 5 üyenin de 1’er kişi üye yaptığını varsayarsak kazancınız ortalama 250-300 ₺ olacaktır. Tüm bu kişiler sizin altınızda olduğu için bu ekip ne kadar büyürse kazancınızda otomatik olarak artacaktır. Kısaca çevrenize oriflame ürünlerini 1 kez bile tanıtmanız bu kazancı elde etmenize yetecektir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz 2. örnekten başka detay vermek istemiyoruz, zaten yazımızı anladıysanız bu kazancı ilk ay elde edebilir, para kazandığınızı gördüğünüzde ise bu işi kesinlikle bırakamayacağınızı taahhüt ediyoruz.

Sizde Eşinizi ve çocuğunuzu mağdur etmeden vaktinizi sevdiklerinize ayırarak bu kazanç kapısına ortak olmak istiyorsanız hemen alttaki formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Görüşme sonucu onayınız alınırsa üyeliğinizi hemen aktif edebilir, 21 gün vadeli ürün sipariş etmenizi sağlayabilir, Hoşgeldin hediyesi olarak tarafımızdan hediyenizin adresinize gönderilmesini ve alt ekip kurma da aylık 1-2 üye desteği sunabiliriz.

Unutmayın, Para Kazanmak Ekip İşidir.

İsminiz

Email Adresiniz

İletişim Numaranız

Mesajınız