Oriflame Nisan Fırsatları, Oriflame kozmetik tarafından 2016 Nisan ayında yayınlanacak katalog ürünleri hakkında indirimli ürün ve fırsat sunan ürünleri merak ediyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyarak öne çıkan ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Oriflame Kolonya Çeşitleri

oriflame-nisan-katalogu-2016-sayfa-5  oriflame-nisan-katalogu-2016-sayfa-7 

 

 

 

 

 

 

 

Oriflame Nisan Ayı kataloğunda yer alan Yasemin çayı ve limon özlü kolonya, Frezya, Portakal Özlü Kolonya ve Lavanta özlü kolonya.  400 ml. boyundaki bu ürünler Nisan ayı Kataloğunda %45 indirimle 19.90 ₺ satışa sunulmaktadır.

  • Oriflame Optifresh Diş Macunu Çeşitleri

oriflame-nisan-katalogu-2016-sayfa-9

 

Her diş tipine uygun çeşitleri ile tüm optifresh diş macunu çeşitleri %55 indirimle satışa sunulmaktadır. 100 ml. boyundaki diş macunu çeşitleri 6,50 ₺ ve 5,50 ₺ fiyatıyla katalogtaki yerini almaktadır.

 

 

 

 

 

  • Optimals yüz temizleme jeli

oriflame-nisan-katalogu-2016-sayfa-11

 

Nisan ayı kataloğunda yer alan Optimals yüz temizleme jeli %45 indirimle 11,90 ₺ satışa sunulmaktadır. Her yüz tipi için uygun çeşitleri ile Nisan ayında indirimli olarak katalogtaki yerini almaktadır.

 

 

 

 

 

  • Optimals CC Yüz Kremi

oriflame-nisan-katalogu-2016-sayfa-13

 

Ten rengini açarak, gözenekleri küçülten ve cildinizdeki lekeleri gideren CC etkili Optimals krem Nisan aynda %50 indirimli olarak 20,90 ₺ satışa sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

Nisan ayında sunulacak diğer Oriflame fırsat ürünleri için aşağıdaki linke tıklayarak tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Burada paylaşılan ve Nisan kataloğunda yer alan ürünleri sadece 1 Nisandan itibaren sipariş verebilirsiniz. Mart ayın da vereceğiniz siparişler için lütfen mart kataloğunda yer alan ürünleri dikkate alınız.

Oriflame Nisan Kataloğu