Oriflame Mart Kat Kat Kazan Kampanyası, Oriflame kozmetik tarafından aylık olarak düzenlenen program kapsamında oriflame üyelerine sunulan hediyeler kapsamında Oriflame Mart Kat Kat Kazan Kampanyası ile Pembe bayan saate 125 BP siparişleriniz de 14,99 ₺ sahip olabilirsiniz.

Mart ayı siparişleriniz de ister tek sefer de ister ayrı ayrı toplamda vereceğiniz 125 BP siparişiniz ile Nisan ayında vereceğiniz siparişler de oriflame pembe saat 14,99 ₺ ürün sepetinize eklenecektir. Oriflame kat kat kazan kampanyası kapsamında sunulan bu üründen her danışman sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Bir danışman hesabından vereceğiniz fazla BP’li siparişler ile aynı üründen daha fazla faydalanamazsınız. Kampanya dan yararlanmak için Mart ayında sunulan katalog ürünlerinden sipariş vermeniz gereklidir. Sizde eğer oriflame kat kat kazan faydalanmak istiyorsanız mart ayında 125 BP sipariş vermeniz bu ürüne sahip olmanız için yeterlidir.

Eğer oriflame üyesi değilseniz sağ tarafta bulunan oriflame hızlı üyelik formu ile hemen üyelik talebinizi bize iletebilir, Sizde hem oriflame ürünlerini indirimli alabilir ve oriflame kat kat kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Oriflame üyelik ve fırsatlarından yararlanmak için talebinizi bize ilettiğiniz gün içinde Oriflame danışmanı tarafından size vermiş olduğunuz iletişim numarasından ulaşılacak, size detaylı bilgilendirme verilecek ve aynı gün içinde ücretsiz olarak oriflame üyeliğiniz aktif edilecektir. Oriflame Kat kat kazan kampanyası ve diğer Oriflame fırsatları için sitemizdeki diğer yazıları inceleyebilirsiniz.