Oriflame Borç Ödeme Nasıl Yapılır, Oriflame kozmetik üye ve danışmanlarının en çok merak ettiği siparişler esnasında veya sipariş sonrasında güvenli olarak nasıl oriflame borç ödeme yapabilirim olmaktadır. Bu sebeple sizlere Oriflame faturanızı nasıl sorunsuz bir şekilde ödeyeceğinizi açıklayacağız.

Oriflame ürünlerini alırken 3 ana ödeme şekli bulunmaktadır.

  1. Bunlardan ilki eğer oriflame danışman hesabınız da kredili hesabınız açık ise, ödeme yapmak için sipariş verdiğiniz tarih itibariyle 21 gün süreniz vardır. Bu süre içinde herhangi bir faiz ödemeden oriflame ödemenizi ister danışman sayfasından kredi kartı ile isterseniz de aşağıda belirteceğimiz bankalardan yapabilirsiniz.
  2. Oriflame danışman hesabınız da kredi vadeniz açık değil ise, siparişleriniz sırasında anlaşmalı bankaların kredi kartıyla vade farksız 4 taksit, diğer banka kartlarıyla tek çekim yaparak ödeme yapabilirsiniz.
  3. Oriflame şirketinin banka hesabına havale – eft yaparak borç ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Alıcı Banka Bilgileri, ING Bank Mecidiyeköy Şubesi (107 Şube Kodu) TR300009900810371100100004 IBAN numarasına EFT yapabilirsiniz. EFT yaparken alıcı kısmına ORIFLAME KOZMETİK, açıklama kısmına danışman kodunuzu ve Adınızı soyadınızı  yazmanız gerekmektedir. Fatura tutarı tam olarak  küsüratı ile birlikte yazılmalıdır. Örneğin faturanız 201,26 ₺ ise sizde aynı şekilde ne eksik ne de fazla ödeme yapmalısınız.

Oriflame Fatura Ödeme için Anlaşmalı Bankalar aşağıdaki gibidir.

Ziraat Bank ile Şube, Atm ve İnternet Bankacılığından,

İng Bank Şubeden,

YapıKredi Bankası ile Şube, Atm ve İnternet Bankacılığından,

PTT ile Şubeden ödemelerinizi yapabilirsiniz.