Kirpik Kıvırıcı Kullanmanın Püf Noktaları, Kirpik kıvırıcı kullanarak yaptığınız göz makyajınızı ön plana çıkarabilir, Bakışlarınızla tüm ilgiyi kendinize çekebilirsiniz.

Bir kadının makyaj yaparken olmazsa olmazı kirpikleri daha ön plana çıkarmaktır. Ancak detaylı ürünlere sahip değilsek ve nasıl yapacağımızı bilmiyorsak çareyi takma kirpiklerde arayabiliriz. Bu sayede kirpiklerimizi daha fazla ön plana çıkarıp makyajımızla uyumlu olduğunu sanarız. Ancak düşünülenin aksine takma kirpikler sizin gözünüze yada kalem renginize uymayacağı için yapma bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bu sebeple eğer sizde göz makyajınızda kirpiklerinizi daha çok sergilemek isterseniz oriflame kirpik kıvırıcı ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kirpik kıvırıcı nasıl kullanılır

Kirpik kıvırıcı ürünleri kullanmadan önce rimel kullanmamanızı tavsiye ederiz. Eğer önce rimel sürer sonra kirpik kıvırıcı kullanırsanız kirpikleriniz yapışabilir. Bu şekilde kirpik kıvırıcıya yapışan kirpiklerinizi yolabilir, zarar verebilirsiniz. Bu yüzden önce kirpik kıvırıcı kullanmanızı önermekteyiz.

Kirpik kıvırma işleminizi tamamladınız ancak kıvrılan kirpiklerinizin geri eski halini aldığını görüyorsanız ozaman buraya dikkat edelim. Piyasa da satılan ucuz ürünleri değil, oriflame hassas kirpik kıvırıcı ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz. Kirpiklerinizi kıvırma işlemi tamamlandıysa, yine kirpiklerinize oriflame suya dayanıklı rimel sürmelisiniz. Suya dayanıklı rimel hem bozulmayacak hemde çabuk kuruduğu için kirpiklerinize verdiğiniz şekli koruyacaktır.

Eğer elinizde başka markaya ait kirpik kıvırıcı varsa ve mecburen bu şekilde kirpiklerinize uygulama yapmak zorunda iseniz, bir saç maşası yada fön makinesi yardımıyla elinizde bulunan kirpik kıvırıcıyı çok fazla olmamak kaydıyla ısıtın ve kirpiklerinize ve göz kapağınıza zarar vermeyecek ısıya ulaşan kirpik kıvırıcıyı bu şekilde kirpiklerinize uygulayın. Geçici bir çözüm olarak anlattığımız bu yöntemi sıkça ve zorda kalmadıkça uygulamaktan kaçının.