Günümüz şartlarında he ailenin başlıca maddi sıkıntılarından dolayı yada birikim yapmaları için ek iş veya evden yapılacak işler‘e ihtiyaç duyduğu görülmektedir. Çoğu ev kadını çocuğunun yanında kalmayı tercih ettiği için dışarıda belirli mesai saatleri içinde çalışmayı istememektedir. İşte bu aşamada size oturduğunuz yerden para kazanmanın açıklamasını yapıyoruz.

Oriflame ek iş fırsatı ile istediğiniz herşeye sahip olabilirsiniz. Kozmetik satarak yada ekip kurarak bu nasıl mümkün olacak dediğinizi duyar gibiyiz. Ama bu doğrultuda kendinizi ne kadar bu işe verirseniz o kadar fazla kazanacağınızı şimdiden belirtelim. Oriflame evde iş fırsatı ile sitemizden öncelikle üyelik kaydı başvurusu yapmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz gerçekleştikten sonra Danışmanınız sizi arayacak ve bilgilendirecektir. Artık üye olduğunuza göre bu işten nasıl para kazanacağınızı üstü kapalı açıklayalım.

  • Kendi ihtiyacınız olan kozmetik ürünlerini satın alarak %30 kar sağlayabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki kişilere size göndereceğimiz oriflame katoluğu göstererek, katalog fiyatı üzerinden yaptığınız her satış için %30 kar kazanabilirsiniz.
  • Kendi ekibinizi kurarak hem kendi satışlarınızdan hemde ekip satışlarınızdan komisyon kazanabilirsiniz. Kısaca açıklamak gerekirse 10 kişilik bir ekibiniz olduğunu varsayarsak aylık 150-200 TL para kazanabilirsiniz.
  • Kendinizi bu konuda geliştirebilir ve sağlam bir ekip kurarsanız, oriflame size aylık maaş ödemesi yapar ve Bağkur kaydınız yapılarak artık sizde sigortalı olabilirsiniz.

Yukarıda da kısaca açıklandığı gibi amaç satış yapmak değildir. Önemli olan sağlam bir ekip kurmak ve herkesin aylık olarak kendi ihtiyacını alması yeterli olacaktır. Bu konuda daha fazla bilgi istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan telefon numarasından ulaşabilir yada üyelik formu doldurarak size yapılacak geri dönüşte aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Üye olmak için Tıklayın